۳۱ ۹۰ ۲۹۶ ۰۹۱۲ - ۲۴ ۹۰ ۶۴۹ ۰۹۰۲ - ۷۵ ۶۷ ۲۵ ۳۶ ۰۲۱
فهرست

اتصالات پروفیل

اتصالات پروفیل

اتصالات پروفیل

اتصالات پروفیل

اتصالات پروفیل فولادی گالوانیزه پایدار انرژی پارس در دو مدل پروفیل C و G به منظور باربری­های سبک، متوسط و سنگین ساخته می گردد.

برای همه ای  پروفیل های ساخته شده  ، اتصالات مختلفی با موارد استفاده متنوع  طراحی و ساخته می شود.

شایان ذکر است امکان ساخت اتصالات پروفیل  گالوانیزه به شکل  تک، دوبل، سوراخدار، بدون سوراخ و … هم امکان پذیر و موجود می باشد.

.

در ساخت پروفیل گالوانیزه و براکت های پایدار انررژی پارس  از فولاد کربنی با روکش گالوانیزه به کار گرفته می شود.

گالوانیزاسیون به شکل HOT DEEP GALVANIZED می باشد ، و براساس با استاندارد ASTM A 123  و گالوانیزاسیون به شکل ELECTRO GALVANIZED براساس استاندارد ASTM B 633 SC3 است.

.

نوع طراحی پروفیل  گالوانیزه پایدار انرژی پارس به نحوه ای می باشد ، که نصب نمودن اتصالات به آسانی صورت می پذیرد.

نوع سوراخ های روی اتصالات پروفیل به نحو ه ای  طراحی شده است که ممکن است نصب نمودن انواع بست های لوله، از قبیل از بست لوله های آب، فاضلاب، گاز، آب باران، برق و … امکان پذیر باشد.

نوع سوراخ ها به صورتی  است که ممکن است تنظیم ارتفاع ساپورت ها به سادگی انجام شود.

.

کاربرد اتصالات پروفیل

از اتصالات پروفیل گالوانیزه در ساپورت های تاسیساتی به منظور مهار کانال، سینی کابل، انواع لوله و همچنین برای مهار بعضی از قطعه های ویژه در سازه های ساختمانی  به کار گرفته می شود.

شایان ذکر است که با توجه به پوشش گالوانیزه این پروفیل به کارگیری از آن در محیط های خارجی و در ناحیه های با رطوبت فراوان امکان پذیر می باشد.

.

با توجه به شکل و فرم  مناسب همه ای  انواع  پروفیل گالوانیزه و درپوش های پلاستیکی طراحی شده به منظور انتهای پروفیل ها، به کار گرفتن از این پروفیل ها در فضاهای باز مثل پارکینگ ها که در معرض دید عموم قراردارند بسیار مرسوم می باشد.

.

فروش اتصالات پروفیل گالوانیزه

اگر شما می خواهید که از قیمت محصولات و  ساپورت تاسیسات پروفیل مطلع شود و به منظور دریافت و کسب اطلاعات بیشتر راجع به همه ای مصالح نوین ساختمان ازجمله  پروفیل فولادی گالوانیزه ، ساپورت تاسیسات ، براکت فولادی گالوانیزه و یا بست لوله ثابت و متحرک و … را داشتید ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

.

دفتر مرکزی:     02136256775

آقای حیدری:  31 90 296 0912

خانم هزاوه:     24 90 649 0902

.

اتصالات پروفیل گالوانیزه

این محصول در ساخت سازه ساپورت های تأسیسات ساختمانی به منظور  مهار کانال، سینی کابل و انواع لوله و همچنین جهت مهار بعضی قطعه های ویژه در سازه‌های ساختمانی ابه کار گرفته میشود.

.

انواع اتصالات پروفیل

پروفیل‌های شرکت پایدار انرژی پارس در دو کلاس C و G با ورق‌های پیش‌گالوانیزه و به‌ شکل و فرم تک، دوبل، سوراخدار، بدون سوراخ و… ساخته می‌ گردد.

.

پروفیل کلاس c

پروفیل‌های کلاس C در ضخامت‌های یک میلی‌متر و یک و نیم میلی‌متر ساخته و موجود است و به منظور  تحمل بارهای سبک و متوسط طراحی و ساخته و عرضه میشود.

.

پروفیل کلاس G

در شرکت پایدار انرژی پارس پروفیل‌های کلاس G در ضخامت‌های در دو میلی‌متر تا سه میلی متر با لبه های داخلی دندانه دار به منظور تحمل بارهای نیمه‌سنگین و سنگین ساخته می گردد.

برای تمام پروفیل‌های تولیدی، اتصالات مختلف با کاربری‌های متنوع  طراحی و ساخته می شود.

.

خرید اتصالات پروفیل

 • خرید پروفیل گالوانیزه در چندین سایز اصورت می پذیرد.
 • شماره تماس در صورت تمایل به خرید و مشاوره در زمینه اتصالات پروفیل گالوانیزه :
 • .

  دفتر مرکزی:     02136256775

  آقای حیدری:  31 90 296 0912

  خانم هزاوه:     24 90 649 0902

  .