۳۱ ۹۰ ۲۹۶ ۰۹۱۲ - ۲۴ ۹۰ ۶۴۹ ۰۹۰۲ - ۷۵ ۶۷ ۲۵ ۳۶ ۰۲۱
فهرست

قیمت عایق الاستومری سانا

در این مقاله در مورد قیمت عایق الاستومری سانا صحبت خواهیم نمود و لیست قیمت عایق الاستومری سانا رولی، لوله ای را به طور کامل بررسی خواهیم نمود. شرکت پایدار انرژی پارس نماینده فروش عایق الاستومری سانا می باشد و می توانید بهترین و ارزان ترین عایق سانا را از شرکت ما تهیه و خرید نماید. به منظور بدست آرودن قیمت عایق الاستومری رولی به لینک درج شده مراجعه فرمایید.

می توانید به صورت تلفنی و یا به صورت اینترنتی و آنلاین عایق الاستومری مورد نظر خود را خرید نماید، دفتر مرکزی شرکت ما در استان تهران و شهرستان ورامین واقع شده است. ولی هیچ گونه محدودیتی در زمینه ثبت سفارش و خرید عایق از جانب شرکت ما وجود نداشته و ندارد و از تمامی شهرها و شهرستان های کشور می توانید از ما خرید عایق الاستومری انجام دهید.

اگر تمایل به استعلام دقیق قیمت روز عایق الاستومری دارید، می بایست با یکی از شماره تماس های درج شده در بخش زیر تماس حاصل فرمایید و به محض تماس شما مشتریان گرامی قیمت عایق الاستومری سانا مورد نظر شما در قالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. بعد از پرداخت فاکتور عایق خریداری شده به سرعت برای شما ارسال می گردد.

اگر در تهران هستید عایق خریداری شده طی یک روز کاری و در سایر شهرستان های کشور طی دو روز کاری برای شما مشتریان گرامی ارسال می شود. بهترین و با کیفیت ترین عایق الاستومری رولی، عایق الاستومری لوله ای و … را می توانید از ما و یا نمایندگی فروش عایق الاستومری ما خرید نماید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب بهترین عایق برای خود می توانید طی روزها و ساعت های اداری با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

.

دفتر مرکزی:     02136256775

آقای حیدری:  31 90 296 0912

خانم هزاوه:     24 90 649 0902

 

عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم pa-flex

خرید عایق الاستومری رولی ترک

عایق الاستومری شانه تخم مرغی K-FLEX

عایق الاستومری لوله ای K-FLEX

عایق الاستومری لوله ای pa-flex

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم 130 میکرون مسلح k-flex

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم 130 میکرون مسلح pa-flex

نوار درزگیر آلومینیومی عایق الاستومری

نوار درزگیر فومی عایق الاستومری

چسب مایع عایق الاستومری

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار pa-flex

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار K-FLEX

 

قیمت عایق الاستومری سانا

قیمت عایق الاستومری سانا

.

لیست قیمت عایق الاستومری سانا

در بخش زیر در مورد لیست قیمت عایق الاستومری سانا رولی و لوله ای اطلاعات جامعی را درج می کرده ایم، تا شما کاربران گرامی بتوانید با بدست آوردن اطلاعات جامع و کامل با آگاهی دقیق نسبت به خرید عایق الاستومری خود اقدامات لازم را انجام دهید. نکته بسیار مهمی که باید به آن اشاره کنیم، این است که به دلیل نوسان بسیار زیاد ارز در کشور قیمت عایق الاستومری نیز ثابت نیست و امکان دارد لیست قیمت زیر دچار تغییر و نوسان قیمت شود. در نتیجه جهت بدست آوردن قیمت دقیق عایق الاستومری می بایست با کارشناسان فروش پایدار انرژی پارس در تماس باشید.

.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR

قیمت عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  3 در هر متر مربع برابر است با: 148.500 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 60 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

قیمت عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  6 در هر متر مربع برابر است با: 253.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 30 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  9 در هر متر مربع برابر است با: 303.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 20 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  13 در هر متر مربع برابر است با: 402.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 14 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  16 در هر متر مربع برابر است با: 504.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 12 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  19 در هر متر مربع برابر است با: 599.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 10 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  25 در هر متر مربع برابر است با: 979.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 8 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

قیمت عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  30 در هر متر مربع برابر است با: 1.119.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 6 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  32 در هر متر مربع برابر است با: 1.300.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 6 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  40 در هر متر مربع برابر است با: 1.850.000تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 4 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR با ضخامت  50 در هر متر مربع برابر است با: 1.960.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس NBR برابر با 4 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

(( توجه توجه: به دلیل عدم ثبات قیمت ارز امکان تغییر قیمت در لیست قیمت عایق الاستومری فوق وجود دارد و می بایست جهت استعلام قیمت روز عایق مورد نظر با کارشناسان پایدار انرژی پارس در تماس باشید. ))

.

قیمت عایق الاستومری سانا

قیمت عایق الاستومری سانا

.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM

قیمت عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM با ضخامت  6 در هر متر مربع برابر است با: 478.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM برابر با 30 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

قیمت عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM با ضخامت  9 در هر متر مربع برابر است با: 650.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM برابر با 20 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM با ضخامت  13 در هر متر مربع برابر است با: 929.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM برابر با 14 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM با ضخامت  16 در هر متر مربع برابر است با: 1.080.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM برابر با 12 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM با ضخامت  19 در هر متر مربع برابر است با: 1.309.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM برابر با 10 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM با ضخامت  25 در هر متر مربع برابر است با: 1.639.000 تومان. متراژ عایق الاستومری رولی سانا از جنس EPDM برابر با 8 متر مربع و فروش این عایق سانا به صورت رولی انجام می شود.

(( توجه توجه: به دلیل عدم ثبات قیمت ارز امکان تغییر قیمت در لیست قیمت عایق الاستومری فوق وجود دارد و می بایست جهت استعلام قیمت روز عایق مورد نظر با کارشناسان پایدار انرژی پارس در تماس باشید. ))

.

قیمت عایق الاستومری سانا

قیمت عایق الاستومری سانا

.

عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل

قیمت عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 1/2 اینچ : 37.400 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

قیمت عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 3/4 اینچ : 49.500 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 1 اینچ : 63.800 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 1/4 – 1 اینچ : 79.200 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 1/2 – 1 اینچ : 92.400 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 2 اینچ : 108.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 1/2 – 2 اینچ : 134.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

قیمت عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 3 اینچ : 152.900 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 4 اینچ : 192.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 5 اینچ : 225.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 6 اینچ : 247.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

(( توجه توجه: به دلیل عدم ثبات قیمت ارز امکان تغییر قیمت در لیست قیمت عایق الاستومری فوق وجود دارد و می بایست جهت استعلام قیمت روز عایق مورد نظر با کارشناسان پایدار انرژی پارس در تماس باشید. ))

.

قیمت عایق الاستومری سانا

قیمت عایق الاستومری سانا

.

عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل

قیمت عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 1/2 اینچ : 60.500 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

قیمت عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 3/4 اینچ : 72.600 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 1 اینچ : 86.900 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 1/4 – 1 اینچ : 105.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 1/2 – 1 اینچ : 108.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 2 اینچ : 148.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 1/2 – 2 اینچ : 185.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

قیمت عایق الاستومری لوله ای سانا 9 میل با سایز لوله فولادی 3 اینچ : 218.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 4 اینچ : 247.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 5 اینچ : 308.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میل با سایز لوله فولادی 6 اینچ : 354.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 13 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

(( توجه توجه: به دلیل عدم ثبات قیمت ارز امکان تغییر قیمت در لیست قیمت عایق الاستومری فوق وجود دارد و می بایست جهت استعلام قیمت روز عایق مورد نظر با کارشناسان پایدار انرژی پارس در تماس باشید. ))

.

قیمت عایق الاستومری سانا

قیمت عایق الاستومری سانا

.

عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل

قیمت عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 1/2 اینچ : 82.500 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

قیمت عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 3/4 اینچ : 97.900 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 1 اینچ : 115.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 1/4 – 1 اینچ : 136.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 1/2 – 1 اینچ : 141.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 2 اینچ : 181.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 1/2 – 2 اینچ : 229.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

قیمت عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 3 اینچ : 291.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 4 اینچ : 328.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 5 اینچ : 405.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میل با سایز لوله فولادی 6 اینچ : 489.000 تومان می باشد. فروش عایق الاستومری لوله ای سانا 16 میلیمتر به صورت شاخه ای و طول هر شاخه 2 متر است.

(( توجه توجه: به دلیل عدم ثبات قیمت ارز امکان تغییر قیمت در لیست قیمت عایق الاستومری فوق وجود دارد و می بایست جهت استعلام قیمت روز عایق مورد نظر با کارشناسان پایدار انرژی پارس در تماس باشید. ))

.

عایق الاستومری لوله ای  19 میلیمتر و 25 میلیمتر و 32 میلیمتر نیز در شرکت پایدار انرژی پارس موجود است، که شما می توانید لیست قیمت این عایق الاستومری را با تماس با کارشناسان فروش ما بدست آورید. هر نوع عایق الاستومری در انواع گوناگون و برندهای مختلف را که بخواهید را می توانید در شرکت ما بیابید و با بهترین قیمت از ما خرید نماید.

.

قیمت عایق الاستومری سانا

قیمت عایق الاستومری سانا

 

چرا پایدار انرژی پارس را انتخاب کنید؟

1- سهولت در خرید عایق الاستومری در انواع گوناگون هم به صورت جزیی و هم عمده

2- ارسال به تمامی نقاط ایران (در تهران حدود 1 روز کاری و در سایر شهرستان ها دو روز کاری)

3- فراهم بودن خرید اینترنتی عایق الاستومری

4- امکان خرید عایق الاستومری به صورت تلفنی

5- باسابقه ترین شرکت فروشنده عایق حرارتی، صوتی و رطوبتی و …

6- داشتن نمایندگی فروش عایق الاستومری

7- ارائه تخفیفات فوق العاده به تمامی مشتریان

8- فروش مرغوب ترین و بهترین نوع عایق الاستومری

9- شرکت ثبت شده و دارای کد ثبتی

10- مجری انجام پروژه های گوناگون عایق کاری در ایران

11- فروشنده عایق الاستومری از بهترین و مرغوب ترین برندها از جمله عایق کافلکس، پافلکس، سوپرفلکس، ترک و ایرانی و …

12 – یکی از نمایندگان فروش عایق الاستومری سانا

13- مشاوره تخصصی به صورت همه روزه

14 داشتن دفتر مرکزی در استان تهران و شهرستان ورامین

16- تحویل فوری عایق الاستومری خریداری شده

 

کلام پایانی

شرکت پایدار انرژی پارس بهترین قیمت عایق الاستومری سانا و بهترین قیمت عایق الاستومری کافلکس، پافلکس و سوپرفلکس را به مشتریان خود در سراسر نقاط کشور ارائه می نماید. فرقی نمی کند در چه شهر و شهرستانی هستید و می توانید فقط با یک تماس تلفنی با کارشناسان ما عایق الاستومری مورد نظر خود را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خرید نماید. علاوه بر فروش عایق الاستومری در سراسر نقاط کشور ما مجری عایق الاستومری نیز هستیم و می توانید انجام پروژه های بزرگ و کوچک خود را در سراسر نقاط کشور به تیم ما بسپارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصص در این زمینه می توانید طی روزها و ساعت های اداری با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

.

دفتر مرکزی:     02136256775

آقای حیدری:  31 90 296 0912

خانم هزاوه:     24 90 649 0902

 

.

پرسش و پاسخ و دیدگاه کاربران

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها