۳۱ ۹۰ ۲۹۶ ۰۹۱۲ - ۲۴ ۹۰ ۶۴۹ ۰۹۰۲ - ۷۶ ۶۷ ۲۵ ۳۶ ۰۲۱
فهرست

براکت فولادی گالوانیزه

براکت فولادی گالوانیزه

براکت فولادی گالوانیزه

براکت فولادی گالوانیزه

براکت فولادی گالوانیزه محصولی است که با متصل شدن پروفیل و صفحه فولادی گالوانیزه با سایز و ابعاد معین ساخته می شود.

به منظور پوشش دان و متصل نمودن تأسیسات عبوری از کنار دیوارهای بتنی و ایستاده از سقف و همچنین به منظور متصل نمودن به انواع پروفیل به کار گرفته می شود.

.

شایان ذکر است که از این براکت‌های فولادی گالوانیزه  به منظور تولید و ساخت ساپورت‌های به فرم L ، T فرم، F فرم به کارگرفته می شود.

 

خانم هزاوه:     24 90 649 0902 

آقای حیدری:   31 90 296 0912 

.

.

انواع براکت فولادی گالوانیزه

براکت‌ های تولیدی گالوانیزه پایدار انرژی پارس در 2نوع تک (RGS) و دوبل (RGD) در متراژ‌ و ابعاد متنوع و به سفارش مشتریان طراحی و تولید می گردد.

این قطعه های فولادی گالوانیزه توسط  انکرهای مکانیکی (به منظور متصل نمودن به سقف و دیواره ها) و پیچ و ایزی‌لاک (به منظور متصل نمودن به پروفیل) نصب می شود.

.

براکت فولادی

براکت های پروفیل  فولادی در 2نوع C و G به منظور باربری های سبک، متوسط و سنگین ساخته می شوند.

به منظور هر دو نوع پروفیل، قطعه هایمتصل کننده با تنوع بسیار به منظور مصرف و استفاده های متنوع به کار گرفته می شود.

.

قیمت روز پروفیل گالوانیزه

قیمت روز پروفیل گالوانیزه

برای داشتن قیمت روز پروفیل گالوانیزه و استعلام محصول مورد نظر و سفارش به روز و آگاهی از قیمت محصول انواع پروفیل گالوانیزه با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

.

 

خانم هزاوه:     24 90 649 0902 

آقای حیدری:   31 90 296 0912 

.

.

پروفیل گالوانیزه چیست

قطعه های  گالوانیزه اتصال کانال قطعه هایی  پیش ساخته می باشند که به آنها پروفیل گالوانیزه می گویند ، که با استفاده از آن در انجام روژها جوشکاری و امثال آن کاملا حذف می شود.

در نتیجه به مقدار بسیاری سبب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود ، لازم به ذکر است  این قطعه ها  ظاهر خیلی خوبی دارند و به علت گالوانیزه بودنشان با جنس کانال نیز همخوانی دارند و زیبایی را نیز حفظ می نماید.

.

براساس  بررسی های صورت گرفته  هزینه این نوع پروفیل و براکت های گالوانیزه  بسیار مناسب و ارزان است و تماما با سیستم سنتی قابل رقابت است.

.

بست های لوله

انواع بست های لوله ای پایدار انرژی پارس  به نحوی می باشد که به شکل های عایق دار و بدون عایق برای انواع کاربری ها با قابلیت جابجایی و رگلاز محدود تولید می شود.

پر استفاده ترین  بست ها شامل بست تکه پایه ی عایق دار و بست گلابی ( به منظور به کارگیری در سیستم آتش نشانی ) معرفی می شود.

.

اتصالات پروفیل فولادی

به منظور متصل نمودن  و آویز گرفتن از پروفیل های فولادی شامل تیر و ستون به کار گرفته می شود و در سایز و ضخامت و انوع مختلف این اتصالات پروفیل فولادی وجود دارد.

 

سئو شده توسط دیچنو